Tootja: Intel
Mudel: CM80616004794AA
EAN: 0735858213967
Intel Core i5-661. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori pesa: LGA 1156 (Socket H), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 16 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics, Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 900 MHz. Turuosa: Lauaarvuti, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 2x8, Processing Die transistoride arv: 382 M. Pakendi laius: 81 mm, Pakendi sügavus: 114 mm, Pakendi kõrgus: 102 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-661 |
| Protsessori baassagedus | 3,33 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 1156 (Socket H) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Protsessori seeria | Intel Core i5-600 Desktop Series |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 2,5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 87 W |
| VID pingevahemik | 0,65 - 1,4 V |
| Astmed | C2 |
| CardBusi tüüp | DMI |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 25 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 21 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Clarkdale |
| Protsessori kood | SLBNE |
| Protsessori ARK ID | 43553 |
| Generatsioon | 6th Generation |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 900 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 2 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 1.0 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i Dual Display Capable tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i painduva ekraani tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8 |
| Processing Die transistoride arv | 382 M |
| Kiibi maht | 81 mm² |
| Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv | 177 M |
| Graafika & IMC-kiibi maht | 114 mm² |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.2 |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Graafika & IMC-litograafia | 45 nm |
| PCI Express CEM versioon | 2.0 |
| Physical Address Extension (PAE) | 36 bitti |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 16 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 81 mm |
| Pakendi sügavus | 114 mm |
| Pakendi kõrgus | 102 mm |
| Pakendi kaal | 394 g |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 69,8 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 69,8 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 4096 KB |
| Toote tüüp | Processor |
| Toetatud mälutüübid | DDR3-SDRAM |
| Siini kiirus | 2.5 GT/s |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Tootepere | Previous Generation Intel Core i5 Processor |
| Maksimaale mälu | 16,38 GB |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Core i5 |
| Busi taktsagedus | 2,5 |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'10 |
| Olek | Discontinued |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 16,38 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 16777 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |