Tootja: Intel
Mudel: CM8064601483406
EAN: 0675901246200
Intel Celeron G1850. Protsessori perekond: Intel® Celeron®, Protsessori pesa: LGA 1150 (pesa H3), Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics, Integreeritud graafikakaardi mälu: 1,7 GB, Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu: 1,7 GB. Turuosa: Lauaarvuti, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
CPU 1150 INTEL Core G1850 2.90GHz 2MB 65W Tray (CM8064601483406) | €77.36 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® |
| Protsessori mudel | G1850 |
| Protsessori baassagedus | 2,9 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 1150 (pesa H3) |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | PC |
| Protsessori harud | 2 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 53 W |
| Astmed | C0 |
| CardBusi tüüp | DMI2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 21,3 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Haswell |
| Protsessori ARK ID | 80798 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Integreeritud graafikakaardi mälu | 1,7 GB |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 1,7 GB |
| Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid | Embedded DisplayPort (eDP), DisplayPort, HDMI, DVI, VGA (D-Sub) |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1050 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.3 |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 11.1/12 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 1920 x 1080 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (eDP - integreeritud lameekraan) | 2560 x 1600 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (VGA) | 1920 x 1200 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (DisplayPort) | 2560 x 1600 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (eDP - integreeritud lameekraan) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (DisplayPort ) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (HDMI) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (VGA) | 60 Hz |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 0,00 |
| Intel® Optane™ Memory Ready | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel Virtualization Technology for Itanium (VT-i) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Thermal solution andmed | PCG 2013C |
| Graafika & IMC-litograafia | 22 nm |
| Lisavõimalused | |
| Mastaapsus | 1S |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 3A991 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | NA |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-x |
| Maksimaalne sisemälu | 32768 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Graafikaväljund | eDP/DP/HDMI/DVI/VGA |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Tehnilised andmed | |
| Toote tüüp | Processor |
| Protsessori vahemälu | 2048 KB |
| Maksimaalne graafikakaardi mälu | 1,7 GB |
| Toetatud mälutüübid | DDR3-SDRAM, DDR3L-SDRAM |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Maksimaale mälu | 32 GB |
| Busi taktsagedus | 5 |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Graafikatuumade arv | 10 |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'14 |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (integreeritud lameekraan) | 2560x1600@60Hz |
| maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (VGA) | 1920x1200@60Hz |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (HDMI) | 1920x1080@60Hz |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Celeron |
| Olek | Discontinued |
| Siini kiirus | 5 GT/s |
| Tootepere | Intel Celeron Processor |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (DisplayPort) | 2560x1600@60Hz |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |