Tootja: Intel
Mudel: LH8066803102701
EAN: 8592978323356
Intel Atom E3930. Protsessori perekond: Intel Atom®, Protsessori pesa: BGA 1296, Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 8 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3L-SDRAM, LPDDR4-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 500, Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu: 2 GB, Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid: DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI, MIPI-DSI. Turuosa: Sisseehitatud, Physical Address Extension (PAE): 40 bitti, Export Control Classification Number (ECCN): 5A992CN3. USB versioon: 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel Atom® |
| Protsessori mudel | x5-E3930 |
| Protsessori baassagedus | 1,3 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | BGA 1296 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Sülearvuti |
| Protsessori harud | 2 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 1,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 6,5 W |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 34,1 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Apollo Lake |
| Protsessori ARK ID | 96486 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 500 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 2 GB |
| Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid | DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI, MIPI-DSI |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 400 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi sagedus | 550 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi 4K-tugi | |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (DisplayPort) | 4096 x 2160 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (eDP - integreeritud lameekraan) | 3840 x 2160 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 3840 x 2160 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (eDP - integreeritud lameekraan) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (DisplayPort ) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (HDMI) | 30 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x5A85 |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Täitursõlmede arv | 12 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® Smart Response vastamissüsteem | |
| Intel®i Smart Connect ühenduse tehnoloogia | |
| Inteli HD audio tehnoloogia | |
| Intel®i turvaline alglaadimine | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Rapid Storage tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel Virtualization Technology for Itanium (VT-i) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Sisseehitatud |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 6 |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Füüsilise aadressi laiendus (PAE) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Lisavõimalused | |
| Physical Address Extension (PAE) | 40 bitti |
| PCI Express CEM versioon | 2.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992CN3 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G154294 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 8 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM, LPDDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1866,2133 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Minimaalne töötemperatuur | -40 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Arvutikott | 103 °C |
| Tjunction | 110 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 85 °C |
| I/O konfiguratsioon | |
| USB versioon | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-portide hulk | 8 |
| SATA-ühenduste koguarv | 2 |
| SATA III ühenduste arv | 2 |
| Sisseehitatud LAN | Ei |
| Universaalne sisend/väljund (GPIO) | Yes |
| Universaalne asünkroontransiiver (UART) | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Toote tüüp | System on Chip |
| Maksimaalne graafikakaardi mälu | 2 GB |
| Olek | Launched |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (DisplayPort) | 4096x2160 @60Hz |
| OpenGL-tugi | |
| Lansseerimiskuupäev | Q4'16 |
| Maksimaale mälu | 8 GB |
| Protsessori ID | 0x5A85 |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 8 GB |
| Graafikaväljund | eDP/DP/HDMI/MIPI-DSI |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 24 x 31 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |