Tootja: HP
Mudel: 1XM76AA
EAN: 0192545131162
HP Intel Xeon Silver 4108. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Silver, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Heksa-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 768 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2, Mastaapsus: 2S. Pakendi laius: 399 mm, Pakendi sügavus: 203 mm, Pakendi kõrgus: 156 mm. Ühilduvus: Z8G4
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP INTEL XEON SILVER 4108 | €1290.96 |
|
mts.ee |
HP Intel Xeon Silver 4108 protsessor 1,8 GHz 11 MB L3 | €1338.72 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Silver |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 1. põlvkonna |
| Protsessori mudel | 4108 |
| Protsessori baassagedus | 1,8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Lisatud jahutaja | Ei |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon Silver 4000 Series |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 11 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 85 W |
| Astmed | U0 |
| Protsessori koodnimetus | Skylake |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Speed Shift tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel® Optane™ Memory Ready | Ei |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® Turbo Boost Max tehnoloogia 3.0 | Ei |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 48 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | Ei |
| Mastaapsus | 2S |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 768 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2400 MHz |
| Mälukanalid | Heksa-kanal |
| ECC | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 399 mm |
| Pakendi sügavus | 203 mm |
| Pakendi kõrgus | 156 mm |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 77 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | Z8G4 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |