Tootja: HP
Mudel: 662256-B21
HP Intel Xeon E5-2650L. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 Family, Protsessori pesa: LGA 2011 (Socket R), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 750 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Turuosa: Server. Protsessori pakendi suurus: 52.5 mm. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-d, VT-x
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 Family |
| Protsessori mudel | E5-2650L |
| Protsessori baassagedus | 1,8 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori pesa | LGA 2011 (Socket R) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 16 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 20 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 70 W |
| VID pingevahemik | 0,60 - 1,35 V |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 51,2 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Turuosa | Server |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 750 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 52.5 mm |