Tootja: HP
Mudel: 493930-001
EAN: 5711045236945
HP Intel Xeon E3120. Protsessori perekond: Intel® Xeon® 3000 Sequence, Protsessori pesa: LGA 775 (Socket T), Protsessori litograafia: 45 nm. Turuosa: Server, Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv: 410 M, Graafika & IMC-kiibi maht: 107 mm². Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Xeon E3120 protsessor 3,16 GHz 6 MB L2 | €401.44 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 3000 Sequence |
| Protsessori mudel | E3120 |
| Protsessori baassagedus | 3,16 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 775 (Socket T) |
| Protsessori litograafia | 45 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Protsessori esikülje siin | 1333 MHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Ooterežiim | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Turuosa | Server |
| Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv | 410 M |
| Graafika & IMC-kiibi maht | 107 mm² |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72,4 °C |