Tootja: HP
Mudel: 373580-001
EAN: 5704327176183
HP Intel Xeon 2.8 GHz. Protsessori perekond: Intel® Xeon®, Protsessori pesa: Pistikupesa 604(mPGA604), Protsessori litograafia: 90 nm. Turuosa: Server, Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv: 125 M, Graafika & IMC-kiibi maht: 112 mm². Ühilduvus: ProLiant ML150 G2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Xeon 2.8 GHz protsessor 2,8 GHz 1 MB L2 | €266.56 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® |
| Protsessori baassagedus | 2,8 GHz |
| Protsessorituumad | 1 |
| Protsessori pesa | Pistikupesa 604(mPGA604) |
| Protsessori litograafia | 90 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon 800 MHz FSB |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 1 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Protsessori esikülje siin | 800 MHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 103 W |
| VID pingevahemik | 1,25 - 1,4 V |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv | 125 M |
| Graafika & IMC-kiibi maht | 112 mm² |
| Lisavõimalused | |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | ProLiant ML150 G2 |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72 °C |