Tootja: HP
Mudel: 655973-001
EAN: 5711783931515
HP Intel Pentium G850. Protsessori perekond: Intel® Pentium® G, Protsessori pesa: LGA 1155 (Socket H2), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics, Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 850 MHz, Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus: 1100 MHz. Turuosa: Lauaarvuti, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2. Ühilduvus: TouchSmart 9300 Elite Pro 3330 Pro 3400 Pro 3410 Pro 3300 Pro 3305
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Pentium G850 protsessor 2,9 GHz 3 MB Smart Cache | €233.92 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® G |
| Protsessori mudel | G850 |
| Protsessori baassagedus | 2,9 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 1155 (Socket H2) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Komponent | PC |
| Protsessori seeria | Intel Pentium G800 Series for Desktop |
| Protsessori harud | 2 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 3 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Astmed | Q0 |
| CardBusi tüüp | DMI |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 21 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 850 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1100 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 2 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i painduva ekraani tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i kiire ligipääs mälule (Fast Memory Access) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1066,1333 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 69,1 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | TouchSmart 9300 Elite Pro 3330 Pro 3400 Pro 3410 Pro 3300 Pro 3305 |