Tootja: HP
Mudel: 742564-001
EAN: 5711783825623
HP Intel Pentium G3220. Protsessori perekond: Intel® Celeron® G, Protsessori pesa: LGA 1150 (pesa H3), Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics, Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 350 MHz, Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus: 1100 MHz. Turuosa: Lauaarvuti, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 2x8, 1x8+2x4. Pakendi laius: 37,5 mm, Pakendi sügavus: 37,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Pentium G3220 protsessor 3 GHz 3 MB L2 | €359.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® G |
| Protsessori mudel | G3220 |
| Protsessori baassagedus | 3 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 1150 (pesa H3) |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Komponent | PC |
| Protsessori harud | 2 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 32-bit, 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 3 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 53 W |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 21,3 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1100 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 37,5 mm |
| Pakendi sügavus | 37,5 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72 °C |