Tootja: HP
Mudel: 410612-001
EAN: 4054842802045
HP Intel Pentium D 920. Protsessori perekond: Intel® Pentium® D, Protsessori pesa: LGA 775 (Socket T), Protsessori litograafia: 65 nm. Processing Die transistoride arv: 376 M, Kiibi maht: 162 mm²
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Pentium D 920 protsessor 2,8 GHz 4 MB L3 | €179.63 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® D |
| Protsessori mudel | 920 |
| Protsessori baassagedus | 2,8 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 775 (Socket T) |
| Protsessori litograafia | 65 nm |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Protsessori esikülje siin | 800 MHz |
| VID pingevahemik | 1,200 - 1,3375 V |
| FSB-paarsus | |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Processing Die transistoride arv | 376 M |
| Kiibi maht | 162 mm² |
| Lisavõimalused | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | Ei |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 63,4 °C |