Tootja: HP
Mudel: 436174-001
EAN: 5704327168829
HP Intel Pentium D 915. Protsessori perekond: Intel® Pentium® D, Protsessori pesa: LGA 775 (Socket T), Protsessori litograafia: 65 nm. Turuosa: Lauaarvuti, Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv: 376 M, Graafika & IMC-kiibi maht: 162 mm². Ühilduvus: ProLiant ML110
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Pentium D 915 protsessor 2,8 GHz 4 MB L2 | €186.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Pentium® D |
| Protsessori mudel | 915 |
| Protsessori baassagedus | 2,8 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 775 (Socket T) |
| Protsessori litograafia | 65 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Pentium D 900 Series |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 95 W |
| Protsessori esikülje siin | 800 MHz |
| VID pingevahemik | 1,2 - 1,3375 V |
| FSB-paarsus | |
| Protsessori koodnimetus | Irwindale |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv | 376 M |
| Graafika & IMC-kiibi maht | 162 mm² |
| Physical Address Extension (PAE) | 32 bitti |
| Lisavõimalused | |
| Füüsilise aadressi laiendus (PAE) | |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 63,4 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | ProLiant ML110 |
| Mälu | |
| ECC | |