Tootja: HP
Mudel: 738309-001
EAN: 5711045941009
HP Intel Core i5-4300M. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori pesa: PGA946, Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3L-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 4600, Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 400 MHz, Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus: 1250 MHz. PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Intel Core i5-4300M protsessor 2,6 GHz 3 MB L3 | €857.72 |
|
www.pc21.fr |
HP Intel Core i5-4300M protsessor 2,6 GHz 3 MB L3 | €1029.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 4th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-4300M |
| Protsessori baassagedus | 2,6 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | PGA946 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | Ei |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 3 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 37 W |
| Astmed | C0 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 25,6 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Jah |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 4600 |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1250 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 400 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | Jah |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | Jah |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | Jah |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | Jah |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Intel® Insider™ | Jah |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | Jah |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Jah |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | Ei |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |