Tootja: HP
Mudel: 735331-001
EAN: 4054842781333
HP Intel Core i5-4200M. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori pesa: PGA946, Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3L-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 4600, Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu: 2 GB, Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid: DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI. Turuosa: Mobiil, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 1x8+2x4, 2x8, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Core i5-4200M protsessor 2,5 GHz 3 MB Smart Cache | €401.14 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 4th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-4200M |
| Protsessori baassagedus | 2,5 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | PGA946 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Komponent | Sülearvuti |
| Protsessori seeria | Intel Core i5-4200 Mobile series |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,1 GHz |
| Protsessori vahemälu | 3 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 37 W |
| Astmed | C0 |
| CardBusi tüüp | DMI2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 25,6 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 4600 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 2 GB |
| Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid | DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1150 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 400 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.3 |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 11.2/12 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (VGA) | 2880 x 1800 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (DisplayPort) | 3840 x 2160 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 3840 x 2160 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (VGA) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (HDMI) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (DisplayPort ) | 60 Hz |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel® Insider™ | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Mobiil |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x8+2x4, 2x8 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0, SSE4.1, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3L-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |