Tootja: HP
Mudel: 665117-001
EAN: 4054842520291
HP Intel Celeron G530. Protsessori perekond: Intel® Celeron® G, Protsessori pesa: LGA 1155 (Socket H2), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics, Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 850 MHz, Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus: 1000 MHz. Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP Intel Celeron G530 protsessor 2,4 GHz 2 MB L3 | €230.47 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Celeron® G |
| Protsessori mudel | G530 |
| Protsessori baassagedus | 2,4 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | LGA 1155 (Socket H2) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Protsessori harud | 2 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 2 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| Astmed | Q0 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 17 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 850 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1000 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 2 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i kiire ligipääs mälule (Fast Memory Access) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i painduva ekraani tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| PCI Expressi pesade versioon | 2.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1066 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 69,1 °C |