| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP AMD Phenom II X3 B75 protsessor 3 GHz 6 MB L3 | €256.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | AMD Phenom II X3 |
| Protsessori mudel | B75 |
| Protsessori baassagedus | 3 GHz |
| Protsessorituumad | 3 |
| Protsessori pesa | Pistikupesa AM3 |
| Protsessori litograafia | 45 nm |
| Komponent | PC |
| Protsessori töörežiimid | 32-bit, 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 95 W |
| VID pingevahemik | 0,8 - 1,425 V |
| Astmed | C2 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| AMD virtualiseerimise tehnoloogia | Jah |