| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP AMD Athlon II X2 B22 protsessor 2,8 GHz 1 MB L2 | €169.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | AMD Athlon II X2 |
| Protsessori mudel | B22 |
| Protsessori baassagedus | 2,8 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | Pistikupesa AM3 |
| Protsessori litograafia | 45 nm |
| Komponent | PC |
| Protsessori töörežiimid | 32-bit, 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 1 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| VID pingevahemik | 0,85 - 1,425 V |
| Astmed | C2 |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| Muud funktsioonid | |
| L1 cache | 0,125 MB |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 74 °C |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| AMD virtualiseerimise tehnoloogia | Jah |