Tootja: HP
Mudel: 681954-001
EAN: 5711045557071
HP 681954-001. Protsessori perekond: Intel® Core™ i7, Protsessori pesa: BGA 1023, Protsessori litograafia: 22 nm. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 4000. Turuosa: Mobiil. Ühilduvus: EliteBook 8770w
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 681954-001 protsessor 2,9 GHz 4 MB L3 | €1146.92 |
|
www.pc21.fr |
HP 681954-001 protsessor 2,9 GHz 4 MB L3 | €1382.43 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori generatsioon | 3rd gen Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | i7-3520M |
| Protsessori baassagedus | 2,9 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | BGA 1023 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Komponent | Sülearvuti |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Protsessori esikülje siin | 1600 MHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 35 W |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 4000 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i My WiFi tehnoloogia (Intel® MWT) | |
| Intel®i traadita ekraani (Intel® WiDi) | |
| Intel®i vargusvastane tehnoloogia (Intel® AT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Mobiil |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | EliteBook 8770W |