Tootja: HP
Mudel: 9VA87AA
EAN: 0194850063473
HP 6230R. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Gold, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Heksa-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 1,02 TB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2, Mastaapsus: 2S. Protsessori pakendi suurus: 76.0 x 56.5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 6230R protsessor 2,1 GHz 35,75 MB | €7432.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Gold |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 2. põlvkonna |
| Protsessori mudel | 6230R |
| Protsessori baassagedus | 2,1 GHz |
| Protsessorituumad | 26 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Lisatud jahutaja | Ei |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 52 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 35,75 MB |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 150 W |
| Protsessori koodnimetus | Cascade Lake |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 48 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | Jah |
| Mastaapsus | 2S |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 1,02 TB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2933 MHz |
| Mälukanalid | Heksa-kanal |
| ECC | Jah |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 85 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 76.0 x 56.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |