Tootja: Fujitsu
Mudel: S26361-F3676-L200
EAN: 0887045169912
Fujitsu Intel Xeon E5-2620. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 Family, Protsessori pesa: LGA 2011 (Socket R), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud mälu kiirused: 800,1066,1333 MHz. Turuosa: Server
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fujitsu Intel Xeon E5-2620 protsessor 2 GHz 15 MB L3 | €1150.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 Family |
| Protsessori mudel | E5-2620 |
| Protsessori baassagedus | 2 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 2011 (Socket R) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 7,2 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 95 W |
| VID pingevahemik | 0,60 - 1,35 V |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 25 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 800,1066,1333 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 77,4 °C |