| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU XE 6C 1.86GHz E7-4807 18MB 95W | €106.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E7 Family |
| Protsessori mudel | E7-4807 |
| Protsessori baassagedus | 1,86 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 1567 (Socket LS) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 4,8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 18 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 95 W |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 70 °C |