Tootja: DELL
Mudel: 374-BBMK
EAN: 5397063831494
DELL 2 x Intel Xeon E5-4620 v4. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 v4, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 1540 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0, Mastaapsus: 4S. Ühilduvus: - PowerEdge FC830 - PowerEdge M830 - Poweredge R830
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 2 x Intel Xeon E5-4620 v4 protsessor 2,1 GHz 25 MB | €6055.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 v4 |
| Protsessori mudel | E5-4620V4 |
| Protsessori baassagedus | 2,1 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel® Xeon® E5-4600 v4 Family |
| Protsessori harud | 20 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 25 MB |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 105 W |
| Astmed | M0 |
| CardBusi tüüp | QPI |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 68 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Broadwell |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0 |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 4 |
| Mastaapsus | 4S |
| Physical Address Extension (PAE) | 46 bitti |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Instruction Replay tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 1540 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 79 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | - PowerEdge FC830 - PowerEdge M830 - Poweredge R830 |