Tootja: Acer
Mudel: KC.56301.EPL
EAN: 4054318256280
Acer Intel Xeon L5630. Protsessori perekond: Intel® Xeon® 5000 Sequence, Protsessori pesa: Socket B (LGA 1366), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kolmekanaliline, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 288 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.2. Protsessori pakendi suurus: 42.5 mm. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Acer Intel Xeon L5630 protsessor 2,13 GHz 12 MB L3 | €1642.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Protsessori mudel | L5630 |
| Protsessori baassagedus | 2,13 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori pesa | Socket B (LGA 1366) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 8 |
| Süsteemi siinikiirus | 5,86 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| L3-vahemälu kiirus | 2,13 GHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 40 W |
| VID pingevahemik | 0,75 - 1,35 V |
| Astmed | B1 |
| CardBusi tüüp | QPI |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 16 |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 25,6 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Server |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.2 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 288 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 800,1066 MHz |
| Mälukanalid | Kolmekanaliline |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 63,1 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 42.5 mm |