Tootja: Da-Lite
Mudel: 10201069
EAN: 4021565038341
Projecta ProScreen 179 x 280. Diagonaal: 3,17 m (125"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 2,7 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 169 cm, Loomulik kuvasuhe: 16:10, Ekraani pind: Matt valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Projecta ProScreen 179 x 280 projitseerimisekraan 3,17 m (125") 16:10 | €524.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Diagonaal | 3,17 m |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 169 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 2,7 m |
| Diagonaal | 318 cm |
| Projektori ekraani suurus (kõrgus x laius) | 179 x 280 cm |
| Ekraani pind | Matt valge |
| Disain | |
| Korpuse värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kast L1 | 2,93 m |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 90106000 |