Tootja: Multibrackets
Mudel: 5644
EAN: 7350022735644
Multibrackets 5644. Draivi tüüp: Motoriseeritud, Diagonaal: 4,11 m (162"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 3,49 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 2,18 m, Loomulik kuvasuhe: 16:10, Ekraani pind: Matt valge. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
M 16:10 Motorized Projection Screen Deluxe | €738.95 |
|
www.pc21.fr |
Multibrackets 5644 projitseerimisekraan 4,11 m (162") 16:10 | €1149.58 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Diagonaal | 4,11 m |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 2,18 m |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 3,49 m |
| Diagonaal | 412 cm |
| Draivi tüüp | Motoriseeritud |
| Kaugjuhitav | |
| Sagedusvahemik | 433 Hz |
| Ekraani pind | Matt valge |
| Tensioned screen/Pinguldatud ekraan | |
| Ekraani suurenemine | 1 |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Must taust | |
| Servad | |
| Servad | 4 cm |
| Must vahemik | 30 cm |
| Toote värv | Must, Valge |
| Korpuse värv | Valge |
| Materjal | Teras |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 4000 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 30 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 33 kg |
| Mõõdud kokkuvolditud kujul (l x s x k) | 3649 x 10 x 10 mm |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 4 m |
| Transpordikasti pikkus | 17 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 17 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 30 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |