Tootja: Multibrackets
Mudel: 3657
EAN: 7350022733657
Multibrackets 3657. Draivi tüüp: Manuaal, Diagonaal: 5,74 m (226"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 4,99 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 2,84 m, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Ekraani pind: Matt valge, Tensioned screen/Pinguldatud ekraan. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
M 16:9 Framed Proj Screen Deluxe 226 | €1034.10 |
|
www.trajektorija.lt |
M 16:9 Framed Projection Screen Deluxe | €2953.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Diagonaal | 5,74 m |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 2,84 m |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 4,99 m |
| Diagonaal | 574 cm |
| Draivi tüüp | Manuaal |
| Ekraani pind | Matt valge |
| Tensioned screen/Pinguldatud ekraan | |
| Ekraani suurenemine | 1 |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Raami tüüp | Fikseeritud raam |
| Servad | |
| Servad | 12 cm |
| Toote värv | Must, Valge |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 5300 mm |
| Pakendi kõrgus | 235 mm |
| Pakendi kaal | 50 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 50 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 5,3 m |
| Transpordikasti pikkus | 23,5 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 23,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 50 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |