Tootja: Multibrackets
Mudel: 1978
EAN: 7350073731978
Multibrackets 1978. Draivi tüüp: Manuaal, Diagonaal: 3,05 m (120"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 2,58 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 161 cm, Loomulik kuvasuhe: 16:10, Ekraani pind: Matt valge, Tensioned screen/Pinguldatud ekraan. Toote värv: Must, Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Diagonaal | 3,05 m |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 161 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 2,58 m |
| Diagonaal | 304,1 cm |
| Draivi tüüp | Manuaal |
| Ekraani pind | Matt valge |
| Tensioned screen/Pinguldatud ekraan | |
| Ekraani suurenemine | 1 |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Raami tüüp | Kokkuvolditav raam |
| Servad | |
| Servad | 7 cm |
| Toote värv | Must, Valge |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 340 mm |
| Pakendi sügavus | 1160 mm |
| Pakendi kõrgus | 340 mm |
| Pakendi kaal | 26,2 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 26 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |