Tootja: Multibrackets
Mudel: 1738
EAN: 7350022731738
Multibrackets 1738. Draivi tüüp: Motoriseeritud, Diagonaal: 3,43 m (135"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 2,4 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 2,4 m, Loomulik kuvasuhe: 1:1, Ekraani pind: Matt valge. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
M 1:1 Motorized Projection Screen Deluxe | €294.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Diagonaal | 3,43 m |
| Loomulik kuvasuhe | 1:1 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 2,4 m |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 2,4 m |
| Diagonaal | 343 cm |
| Draivi tüüp | Motoriseeritud |
| Kaugjuhitav | |
| Sagedusvahemik | 433 Hz |
| Ekraani pind | Matt valge |
| Tensioned screen/Pinguldatud ekraan | |
| Ekraani suurenemine | 1 |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Toote värv | Must, Valge |
| Korpuse värv | Valge |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 165 mm |
| Pakendi sügavus | 2810 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 18,5 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud kokkuvolditud kujul (l x s x k) | 2554 x 90 x 90 mm |
| Kaal | 18 kg |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 2,88 m |
| Transpordikasti pikkus | 31 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 30 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 76 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 4 tk |