Tootja: Multibrackets
Mudel: 0458
EAN: 7350022730458
Multibrackets 0458. Draivi tüüp: Motoriseeritud, Diagonaal: 3,81 m (150"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 3 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 2,2 m, Loomulik kuvasuhe: 4:3, Ekraani pind: Matt valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.trajektorija.lt |
M 4:3 Motorized Projection Screen Deluxe | €368.07 |
|
tietokonekauppa.fi |
M 4:3 Motorized Projection Screen Deluxe 150 | €1115.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Diagonaal | 3,81 m |
| Loomulik kuvasuhe | 4:3 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 2,2 m |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 3 m |
| Diagonaal | 381 cm |
| Draivi tüüp | Motoriseeritud |
| Kaugjuhitav | |
| Sagedusvahemik | 433 Hz |
| Ekraani pind | Matt valge |
| Tensioned screen/Pinguldatud ekraan | |
| Ekraani suurenemine | 1 |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Sein |
| Must taust | |
| Servad | |
| Servad | 4,5 cm |
| Must vahemik | 30 cm |
| Korpuse värv | Valge |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 180 mm |
| Pakendi sügavus | 3460 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi kaal | 20,8 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 17 kg |
| Mõõdud kokkuvolditud kujul (l x s x k) | 3154 x 90 x 90 mm |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 3,5 m |
| Transpordikasti pikkus | 36 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 32 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 86 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 4 tk |