Tootja: iggual
Mudel: PSIES200
EAN: 8435364308929
iggual PSIES200. Draivi tüüp: Motoriseeritud, Diagonaal: 2,82 m (111"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 2 m, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 2 m, Loomulik kuvasuhe: 1:1, Formaat: Nelinurkne. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual PSIES200 projitseerimisekraan 2,82 m (111") 1:1 | €95.30 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Diagonaal | 2,82 m |
| Loomulik kuvasuhe | 1:1 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 2 m |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 2 m |
| Diagonaal | 282 cm |
| Draivi tüüp | Motoriseeritud |
| Kaugjuhitav | |
| Formaat | Nelinurkne |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Lagi/sein |
| Lisaääris | 3 cm |
| Toote värv | Must, Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 2300 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Kaal | 8,5 kg |
| Pakendi sisu | |
| Kaugjuhtimispult on nõutud | |