Tootja: iggual
Mudel: IGG317402
EAN: 8435364317402
iggual IGG317402. Draivi tüüp: Manuaal, Diagonaal: 2,54 m (100"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 22,1 cm, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 12,4 cm, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Toote värv: Must, Valge
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Diagonaal | 2,54 m |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 12,4 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 22,1 cm |
| Projektori ekraani suurus (kõrgus x laius) | 124,5 x 221,4 cm |
| Draivi tüüp | Manuaal |
| Ekraani suurenemine | 1,1 |
| Vaatamisnurk | 120 ° |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Raami tüüp | Fikseeritud raam |
| Toote värv | Must, Valge |
| Materjal | Alumiinium, Polüester |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,6 kg |
| Mõõdud kokkuvolditud kujul (l x s x k) | 830 x 170 x 90 mm |