Tootja: iggual
Mudel: IGG317396
EAN: 8435364317396
iggual IGG317396. Draivi tüüp: Manuaal, Diagonaal: 3,05 m (120"), Ekraani nähtava osa laius (laius): 26,6 cm, Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus): 14,9 cm, Loomulik kuvasuhe: 16:9. Toote värv: Must, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
iggual IGG317396 projitseerimisekraan 3,05 m (120") 16:9 | €69.45 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Diagonaal | 3,05 m |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Ekraani nähtava osa kõrgus (kõrgus) | 14,9 cm |
| Ekraani nähtava osa laius (laius) | 26,6 cm |
| Draivi tüüp | Manuaal |
| Ekraani suurenemine | 1,1 |
| Vaatamisnurk | 120 ° |
| Disain | |
| Kinnituse tüüp | Põrand |
| Raami tüüp | Fikseeritud raam |
| Toote värv | Must, Valge |
| Materjal | Alumiinium, Polüester |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 4,5 kg |
| Mõõdud kokkuvolditud kujul (l x s x k) | 830 x 170 x 90 mm |