| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Sony VPLL-4008 projektsiooniobjektiiv VPL-F | €7337.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suumi suhe | |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.08:1, 1.1:1 |
| Projekteeritud pildi suurus | 40 - 600 |
| Toote värv | Must |
| Fikseeritud ava | 2 mm |
| Ühilduvus | VPL-F |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Mõõdud (l x s x k) | 148 x 240 x 133 mm |
| Kaal | 2,55 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 90021100 |