| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Epson Lens - ELPLL08 - Long throw - G7000/L1000 series | €2919.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Suumi suhe | 1,0 - 1,4 |
| Toote värv | Must |
| Ühilduvus | Pro L1500 Pro L1505 |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Logistika andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 90021100 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 2,2 kg |
| Pakendi laius | 238 mm |
| Pakendi sügavus | 360 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 2,8 g |