| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Sony LMPM200 projektorilamp 200 W UHP | €399.43 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Sony |
| Ühilduvus | VPL-MX20, VPL-MX25 |
| Lambi tööiga | 2000 h |
| Pirni võimsus | 200 W |
| Lambi tüüp | UHP |
| Lambi tööiga (säästurežiim) | 3000 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 68 mm |
| Sügavus | 87 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Kaal | 100 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |