| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
EPSON ELP LP61 V13H010L61 | €215.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | PowerLite 915W, 1835, 430, 435W, D6150 |
| Pirni võimsus | 230 W |
| Lambi tüüp | UHE |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 30 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 30 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 360 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 360 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 166,2 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 166,2 cm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 140 mm |
| Pakendi sügavus | 139 mm |
| Pakendi kõrgus | 127 mm |
| Pakendi kaal | 0,4 g |