| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Epson Lamp - ELPLP81 | €709.00 |
|
www.pc21.fr |
EPSON ELPLP81 | €746.22 |
|
azerty.nl |
Epson ELPLP81 - Projectorlamp | €758.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | Z10000UNL, Z10005UNL, Z9870UNL, Z9750UNL, Z11000WNL, Z9900WNL, Z9800WNL, Z11005NL, Z9870NL |
| Lambi tüüp | UHE |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 155 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |
| Pakendi kaal | 0,594 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |