Tootja: Epson
Mudel: V13H010L78
EAN: 0103439096948
Epson ELPLP78. Lambi tüüp: UHE, Pirni võimsus: 200 W, Lambi tööiga: 5000 h, Lambi tööiga (säästurežiim): 6000 h, Brändiühilduvus: Epson, Ühilduvus: VS330, VS335W, EX3220, EX5220, EX6220, EX7220, PowerLite 1222/1262W, Päritoluriik: Hiina
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Epson Epso Projektorlampe ELPLP78 | €122.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Epson |
| Ühilduvus | VS330, VS335W, EX3220, EX5220, EX6220, EX7220, PowerLite 1222/1262W |
| Lambi tööiga | 5000 h |
| Pirni võimsus | 200 W |
| Lambi tüüp | UHE |
| Lambi tööiga (säästurežiim) | 6000 h |
| Päritoluriik | Hiina |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 16,2 cm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 3 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 36 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 36 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 16,2 cm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 150 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 147 mm |
| Pakendi kaal | 0,413 g |