| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
ACER | €120.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Brändiühilduvus | Acer |
| Ühilduvus | P1186, P1286, P1386W, H5382BD |
| Pirni võimsus | 195 W |
| Lambi tüüp | P-VIP |
| OEM-kood | MC.JMV11.001 |
| Juhend | Jah |
| Sisendpinge | 110 - 220 V |
| Päritoluriik | Taiwan |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |