| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Techly ICA-PM 2S projektorialus Lagi Hõbe | €15.17 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Kinnituse tüüp | Lagi |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 20 kg |
| Toote värv | Hõbe |
| Pöördenurga ulatus | -15 - 15 ° |
| Kaldenurk | -8 - 8 ° |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 13 cm |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 13 cm |
| Maksimaalne kaugus laest | 13 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kõrgus | 130 mm |
| Põhja laius | 10 cm |
| Põhja pikkus | 10 cm |
| Kaal | 1,05 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 83024190 |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas kruvid | |
| Juhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Garantiiaeg | 10 aasta(t) |