Tootja: V7
Mudel: PS19.0SA2-2E
EAN: 0662919043419
V7 PS19.0SA2-2E. Ekraani maksimaalne suurus: 48,3 cm (19"). Kuvasuhe: 5:4. Sobilik: Monitor, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
V7 PRIVACY FILTER | €49.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Monitor |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 5:4 |
| Kriimustuskindel | Jah |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puhastuslapp | Jah |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 48,3 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 48,3 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 337 mm |
| Kõrgus | 302 mm |
| Laius | 37,7 cm |
| Kõrgus | 30,2 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Ekraani suuruse ühilduvus | 19.01 " |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |