Tootja: Urban Factory
Mudel: SSW22UF
EAN: 3760170849522
Urban Factory SSW22UF. Ekraani maksimaalne suurus: 55,9 cm (22"). Kuvasuhe: 16:10. Sobilik: Monitor, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Monitor |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Kiirgusvastane, Antistaatiline |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 55,9 cm |
| Ekraani suurus k x l | 474 x 297 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 55,9 cm |