Tootja: Targus
Mudel: AST347AMGL
EAN: 5063194000206
Targus AST347AMGL. Ekraani maksimaalne suurus: 35,6 cm (14"). Kuvasuhe: 16:9. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Piirab vaatenurka: 30°. Kaal: 3 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TARGUS PRIVACY SCREEN AST347AMGL | €64.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Piirab vaatenurka | 30 ° |
| Lihtne kasutada | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani minimaalne suurus | 35,6 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,6 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 303 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Sügavus | 1 mm |
| Kaal | 3 g |
| Tehnilised andmed | |
| Optimeeritud | liteBook 845 G9 |