Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Sinise valguse filter | Jah |
| Näpujälgede vastane kaitse | Jah |
| Magnetiline | Jah |
| Päritoluriik | Taiwan |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Brändiühilduvus | Apple |
| Ühilduvus | MacBook Air |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 38,1 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 343 mm |
| Kõrgus | 0,5 mm |
| Sügavus | 223 mm |
| Kaal | 100 g |