Tootja: Origin Storage
Mudel: OSFT2WAD13.3L-9365
EAN: 5056006148678
Origin Storage OSFT2WAD13.3L-9365. Ekraani maksimaalne suurus: 33,8 cm (13.3"). Sobilik: Tahvel, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Pinnaviimistlus: Läikiv / Matt, Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Origin Storage OSFT2WAD13.3L-9365 privaatsusfilter ekraanile Raamideta ekraani privaatsusfilter 33,8 cm (13.3") | €34.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Tahvel |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Mullivaba paigaldus | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne kasutada | |
| Paigaldise tüüp | Kleepuv riba |
| Pinnaviimistlus | Läikiv / Matt |
| Ekraani formaat | Standard |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Puhastuslapp | |
| Lihtne puhastada | |
| Päritoluriik | Ühendkuningriik |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 33,8 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 299,8 mm |
| Kõrgus | 180,8 mm |
| Sügavus | 0,35 mm |