Tootja: Kensington
Mudel: 626402
EAN: 4049793057019
Kensington 626402. Ekraani maksimaalne suurus: 32,8 cm (12.9"). Sobilik: Tahvelarvutid, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel, Peegelduse vähendamine (max): 45,2 protsenti, Valguse läbilaskvus: 63 protsenti. Kaal: 30 g
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Sobilik | Tahvelarvutid |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Materjal | Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Valguse läbilaskvus | 63 protsenti |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Päritoluriik | Saksamaa |
| Peegelduse vähendamine (max) | 45,2 protsenti |
| Ühilduvus | iPad Pro |
| Ergonoomika | |
| Ekraani minimaalne suurus | 32,8 cm |
| Ekraani maksimaalne suurus | 32,8 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 216 mm |
| Kõrgus | 302 mm |
| Sügavus | 0,23 mm |
| Kaal | 30 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 5 mm |
| Pakendi kõrgus | 360 mm |
| Pakendi kaal | 170 g |
| Tehnilised andmed | |
| Sertifikaat | REACH, RoHS |