Tootja: Fellowes
Mudel: 4815701
EAN: 0043859699698
Fellowes PrivaScreen. Ekraani maksimaalne suurus: 35,8 cm (14.1"). Kuvasuhe: 16:9. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel. Kaal: 40 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Fellowes PrivaScreen Raamideta ekraani privaatsusfilter 35,8 cm (14.1") | €85.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Lihtne kasutada | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kleepuv riba + libisev kinnitusriba |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Lihtne eemaldada | |
| Brändiühilduvus | Universaalne |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 35,8 cm |
| Ekraani suurus k x l | 175 x 309 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 309,6 mm |
| Kõrgus | 174,6 mm |
| Sügavus | 0,0800 mm |
| Kaal | 40 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 387,4 mm |
| Pakendi sügavus | 266,7 mm |
| Pakendi kõrgus | 3,2 mm |
| Pakendi kaal | 230 g |
| Tehnilised andmed | |
| Sertifikaat | HIPAA, TAA |