Tootja: 3M
Mudel: PF135C3E
EAN: 0051128011324
3M PRIVACY FILTER FOR 13.5IN WS 16:9 EDGE TO EDGE FOR TOUCH. Ekraani maksimaalne suurus: 34,3 cm (13.5"). Kuvasuhe: 3:2. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaal: 116,165005957 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Filtr 3M 3M PF135C3E Privacy Filter f Touch Laptops 13.5 3:2 Comply | €61.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Kuvasuhe | 3:2 |
| Kriimustuskindel | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Sinise valguse filter | |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 34,3 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 290 mm |
| Kõrgus | 207,5 mm |
| Kaal | 116,2 g |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluste netosügavus | 121,9 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 106,7 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 119,9 cm |
| Aluse netokaal | 219,6 kg |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 291,7 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1890 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 330,2 mm |
| Pakendi sügavus | 3,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 241,3 mm |
| Pakendi kaal | 116,2 g |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 25,2 cm |
| Transpordikasti pikkus | 34,1 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,97 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 734,8 g |
| Transpordikarbi netokaal | 580,8 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 51128011324 |