Tootja: 3M
Mudel: PFTMS002
EAN: 0051128009987
3M PFTMS002. Ekraani maksimaalne suurus: 25,4 cm (10"). Kuvasuhe: 3:2. Sobilik: Tahvel, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel, Peegelduse vähendamine (max): 35 protsenti. Kaal: 15,42214058 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M PFTMS002 näytön tietoturvasuodatin Kehyksetön näytön yksityisyyssuodatin 25,4 cm (10") | €44.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Tahvel |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Kuvasuhe | 3:2 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Sinise valguse filter | |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Peegelduse vähendamine (max) | 35 protsenti |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 25,4 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 25,4 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 238 mm |
| Kõrgus | 168 mm |
| Kaal | 15,4 g |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluste netosügavus | 107 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 122 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 107 cm |
| Aluse netokaal | 138,8 kg |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 914,4 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 9000 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Transpordikasti laius | 21,8 cm |
| Transpordikasti pikkus | 31,3 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,2 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 500,3 g |
| Transpordikarbi netokaal | 77,1 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 51128009987 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 305 mm |
| Pakendi sügavus | 3,99 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 72,8 g |