Tootja: 3M
Mudel: 7100036695
EAN: 0051128797174
3M PF236W9B. Ekraani maksimaalne suurus: 59,9 cm (23.6"). Kuvasuhe: 16:9. Sobilik: Monitor, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Pinnaviimistlus: Läikiv / Matt, Kaitseomadused: Tolmukindel, Kriimustuskindel, Piirab vaatenurka: 60°. Kaal: 98 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M Privacy Filter for 23.6" Widescreen Monitor | €127.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Monitor |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laiekraan | |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimustuskindel |
| Piirab vaatenurka | 60 ° |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Pinnaviimistlus | Läikiv / Matt |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Sinise valguse filter | |
| Paigaldise tüüp | Kleepuv riba + libisev kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Päritoluriik | Ameerika Ühendriigid |
| Lihtne puhastada | |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Eritunnused | Compatible For Device With Raized Bezel |
| Ühilduvus | Samsung S24B350TL; Lenovo ThinkVision G24-10; LG UltraGear 24GN53A-B; ACER V246HQL; Lenovo V510z; LG UltraGear 24GL65B-B; ViewSonic VS15453; ViewSonic VA2403; ViewSonic VA2407H; Dell SE2417HG; Lenovo D24-10; Sceptre C248B-144RN; Samsung S24E650PL; ViewSonic VX2458-MHD; Lenovo C24-10; ViewSonic VG2433MH; ACER ED242QR; ASUS VP247NA; ViewSonic VA2452Sm; LG UltraGear 24GL600F; ASUS TUF Gaming VG24VQ; ViewSonic VA2446mh-LED; ACER XF240Q; LG UltraGear 24M47VQ |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 59,9 cm |
| Ekraani suurus k x l | 294 x 522 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 59,9 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Muud funktsioonid | |
| Peegeldusvastane | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 522 mm |
| Kõrgus | 294 mm |
| Kaal | 98 g |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 289,8 kg |
| Kaubaaluste netosügavus | 121,9 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 106,7 cm |
| Aluse netokaal | 56,4 kg |
| Kaubaaluste netosügavus | 121,9 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 575 tk |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Kaubanduslepingute seadus (TAA) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaubaaluse brutolaius | 106,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 121,9 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 121,9 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 289,8 kg |
| Transpordikasti laius | 37,9 cm |
| Transpordikasti pikkus | 56,4 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,8 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 2,38 kg |
| Transpordikarbi netokaal | 490 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128797179 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 552 mm |
| Pakendi sügavus | 5 mm |
| Pakendi kõrgus | 368 mm |
| Pakendi kaal | 374 g |