Tootja: 3M
Mudel: 7100014222
EAN: 50051128786159
3M PF201W1B. Ekraani maksimaalne suurus: 51 cm (20.1"). Kuvasuhe: 16:10. Sobilik: Monitor, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Pinnaviimistlus: Läikiv / Matt, Kaitseomadused: Tolmukindel, Kriimustuskindel, Piirab vaatenurka: 60°. Kaal: 74,978818761 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M Privacy Filter for 20.1" Widescreen Monitor (16:10) | €101.00 |
|
datatronic.fi |
3M yksityisyyssuodatin 20.1in näytölle, 16:10, PF201W1B | €165.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Monitor |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laiekraan | |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimustuskindel |
| Piirab vaatenurka | 60 ° |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Lihtne kasutada | |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba + libistatav kinnituskaart |
| Pinnaviimistlus | Läikiv / Matt |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Sinise valguse filter | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Lihtne eemaldada | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Lihtne puhastada | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Ühilduvus | ACER® Aspire 9800 Series, ACER® Aspire 9810 Series, ACER® Aspire 9920, BenQ℠ FP202W, Dell™ 2007WFP, Dell™ E2009W Flat Panel, Dell™ E207WFP, Dell™ SP2008WFP, Dell™ SP2009WFP, Dell™ XPS™ M2010, HP® L2045W, HP® Pavilion™ Media Center Notebook HDX9130EG, HP® Pavilion™ Media Center Notebook HDX9280EL, HP® Pavilion™ Media Center Notebook HDX9290EF, HP® Pavilion™ Notebook HDX9000 Series (CTO), HP® Pavilion™ Notebook HDX9280LA, HP® Pavilion™ Notebook HDX9290LA, HP® Pavilion™ Notebook HDX9312TX, HP® Pavilion™ Notebook HDX9350EG, HP® Pavilion™ Notebook HDX9430EF, HP® Pavilion™ Notebook HDX9450ET, Lenovo® ThinkVision® L200p, ViewSonic® VG2021M, ViewSonic® VG2030WM, ViewSonic® VS11802 |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 51 cm |
| Ekraani suurus k x l | 272 x 434 mm |
| Ekraani resolutsioon | 1680 x 1050 pikslit |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 51 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 434 mm |
| Kõrgus | 272 mm |
| Kaal | 75 g |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 325,2 kg |
| Aluse netokaal | 60,4 kg |
| Kaubaaluste netosügavus | 121,9 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 106,7 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 121,9 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 805 tk |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Transpordikasti laius | 35,4 cm |
| Transpordikasti pikkus | 48,1 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,76 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 1,92 kg |
| Transpordikarbi netokaal | 374,9 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 51128786154 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 469,9 mm |
| Pakendi sügavus | 4,83 mm |
| Pakendi kõrgus | 342,9 mm |
| Pakendi kaal | 302,7 g |